Respect Festival - neděle /1.část

pondělí 16. červenec 2012 11:00

Druhý den Respect Festivalu jsem nasbírala tolik materiálu, že jsem ho musela rozdělit do tří příspěvků. Byla jsem si koupit novou paměťovou kartu a přišla jsem asi o deset minut později. Diváci už byli na nohou a tančili před pódiem, na němž vystupovala skupina Romano Trajo.

Sestava, která byla uvedena jako "exemplárně syrová romská sestava z pražských ghet", obsahuje tři kytary, bicí, perkuse a elektrické housle. Pokud jde o hudbu, tak hráli typické cikánské melodie, jaké známe třeba ze slavného filmu Cikáni jdou do nebe.Momenty z vystoupení skupiny Romano Trajo, kdy tancoval téměř každý.

Není mi příliš jasné, co má zachytit tento mikrofon.

Přestávky mezi koncerty vyplňovali diváci různou činností či nečinností.

Tento muž se například snažil nakrmit plastovou příšeru.

Děti měly vlastní koutek.

Na další vystoupení se diváci opět posadili.

Byla to nejmenší skupina na festivalu, pouze dvoučlenná SOUL MOTION z Bosny. Tvoří ji zpěvačka Nataša Mirković a kontrabasista Nenad Vasilić.

Nataša Vasilić mluvila a zpívala v rodném jazyce, ale docela dobře jsem jí rozuměla. Zpívala především o lásce a o politice.Celkově vládla pohodová letní atmosféra.
Eliška Anna Kubičková

Eliška Anna Kubičková

Eliška Anna Kubičková

Původní záměr byl fotoblog, ale občas sem napíšu i nějakou úvahu, recenzi či reportáž ze zajímavé akce.

Vystudovala jsem strojní inženýrství, aplikovanou elektrotechniku, základy průmyslového designu a základy tvůrčího psaní. Mám praxi v průmyslu, vzdělávání a výzkumu, od r. 2013 pracuji jako OSVČ. Věnuji se zpracování digitalizovaného obrazu, marketingovým výzkumům a umělecké tvorbě.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Tipy autora